Grozi zawaleniem!

DSC00514Idąc za treścią naszego zdjęcia tygodnia postanowiliśmy się zająć wielkim zagrożeniem pod samym nosem naszych radnych.

Obok budynku naszej gminy od lat znajduje się dom z informacją „Zakaz wstępu – Grozi zawaleniem!” – zaciekawiło nas zagrożenie jakie wiąże się z ruiną, która dotyka do chodnika i tylko prosi się o wypadek. Dom w ogóle nie zabezpieczony, w każdej chwili może runąć na chodnik i drogę… ciekawy jest całkowity brak odpowiedzialności zarówno ze strony właściciela, jak i ze strony naszej gminy – gdzie wszyscy pracownicy gminy wraz z Burmistrzem codziennie widzą powyższy dom i nie interweniują. Dodatkowo zastanawiający jest fakt, że ktoś czerpie korzyści materialne płynące z reklam zamieszczonych na budynku, a nie bierze odpowiedzialności za zagrożenie zdrowia i życia!

Czy nasza Gmina w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców nie powinna zareagować? Żebyśmy się nie obudzili za późno!

Będziemy informować o przebiegu sprawy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *