Plebiscyt Policjant Roku 2013. Oddaj głos na faworyta z naszej gminy!

policjant_roku_2013Trwa drugi etap plebiscytu Policjant Roku 2013. Na swojego kandydata można głosować za pośrednictwem drukowanych w „Gazecie Krakowskiej” kuponów (do 25 czerwca) lub SMS-em (szczegóły poniżej) do 30 czerwca.

Teraz prosimy Państwa o głosy (szczegóły obok). Do trzeciego etapu przejdzie 15 policjantów, którzy dostaną największą liczbę głosów. Do nich Kapituła „dołoży” kolejne 10 nazwisk. W trzecim etapie plebiscytu znów oddamy głos w ręce Czytelników. To Państwo zdecydują, który policjant otrzyma zaszczytny tytuł i statuetkę.

Miło jest nam poinformować, że na czele aktualnie znajduje się funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych Starszy sierżant Łukasz Dudzik! Przyłączcie się do zabawy i wesprzyjcie głosami Policjanta z naszej gminy! (Wyniki konkursu możecie śledzić tutaj).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *