Piknik Rodzinny w Centrum Edukacyjnym Victoria Center

lenkowo_panoramaW sobotę 8 czerwca odbył się w Centrum Edukacyjnym Victoria Center Piknik Rodzinny. Uroczystość rozpoczęła się punktualnie o godzinie 11.00 i była wspaniałą okazją do miłego spędzenia czasu i zaprezentowania umiejętności aktorskich Uczniów VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL, oraz Przedszkolaków z LENKOWA. Każda grupa przygotowała dla swoich najbliższych ciekawy repertuar artystyczny. Różnorodna scenografia, bogactwo wielobarwnych strojów oraz wielkie zaangażowanie dzieci w odgrywane przez nich role sprawiły, że wszyscy na chwilę poczuliśmy się jak w prawdziwym teatrze.

Dla najmłodszych uczestników Pikniku przygotowano wiele niezapomnianych  atrakcji: wielki dmuchaniec wywołujący wielkie uśmiechy, przejażdżki na kucykach ze stadniny przy polu Golfowym w Paczółtowicach, malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane, nawlekanie koralików, koło fortuny, pokazy Straży Pożarnej, Story Time, dmuchany plac zabaw, trampolina.

Cała impreza miała charakter charytatywny. Pieniądze w rekordowej kwocie: 6050 zł. zebrane w trakcie pikniku zostały przekazane Monice Zientarskiej, podopiecznej Stowarzyszenia „Uratujmy Życie”. Na ten cel zostały zlicytowane bardzo oryginalne i atrakcyjne przedmioty: narty z autografem Adama Małysza, wino z autografem Marka Kondrata, płyta Grzegorza Turanaua z autografem, piłki meczowe  i oryginalna koszulka siatkarskiego Hutnika Kraków, który w tym roku wywalczył awans do drugiej ligi,  oraz  wiele, wiele innych.

Za naszym pośrednictwem właściciele centrum składają serdeczne podziękowania firmom bez których pomocy nie udało by się to przedsięwzięcie: hurtowniom „Farutex” oraz „Iglotex”, firmom  „Eden”, „Little Star”, „Italian Pizza” oraz producentowi napojów „Fantic”. Dziękujemy również za wsparcie masarni w Swoszowicach oraz Pana Piotra Czapika z firmy „PAM”.

Uroczystość przebiegła w atmosferze radości i zadowolenia, o czym niewątpliwie świadczyły uśmiechy na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych. W finałowej scenie Pikniku kadra LENKOWA i VCPS zaśpiewała niezapomniany przebój Maryli Rodowicz „Ale to już było”, który to przypomniał nam starą prawdę, że wszystko, co dobre, szybko się kończy.  Wspomnienia tegorocznego Pikniku z pewnością jeszcze na długo będą gościły w naszej pamięci, stąd polecamy odwiedzać galerii na stronach placówek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *