I sesja nowej Rady Miasta

sesja_rady_miejskaW dniu 1 grudnia 2014 roku odbyła się pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej w Świątnikach Górnych. Podczas sesji radni otrzymali zaświadczenia o wyborze na funkcję radnego oraz złożyli ślubowanie.

Ślubowanie złożył także Burmistrz Witold Słomka wybrany na drugą kadencję w I-szej turze wyborów dnia 16 listopada 2014 roku.

Jednym z punktów sesji był wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej. Przewodniczącym Rady wybrany został jednogłośnie Pan Waldemar Pawłowski. Funkcję wiceprzewodniczącego objął Pan Leszek Kuc. Radni dokonali również wyboru członków Komisji stałych Rady Miejskiej w Świątnikach Górnych.

sesja_rady_miejska

Źródło: www.swiatniki-gorne.pl

5 myśli nt. „I sesja nowej Rady Miasta

 1. miau_miau

  Płakać się chce jak się widzi tych leśnych dziadków na stołkach.

  Taka nasza szara gminna rzeczywistość.

  Odpowiedz
 2. aw

  WG UKŁADU ZDJĘCIA WIDAĆ KTO TU RZĄDZI… A PRZECIEŻ WG USTAWY BURMISTRZ JEST TZW WŁADZĄ WYKONAWCZECZYWIŚZĄ TZW WŁADZY USTAWO/UCHWAŁODAWCZEJ!!! JAK DŁUGO BĘDZIEMY SIĘ JESZCZE OSZUKIWAĆ??? JEDNA WIELKA BZDURA! PO JAKĄ CHOLERĘ RADNI BIORĄ FORSĘ! RZECZYWIŚCIE CZAS NA ZMIANY!!!

  Odpowiedz
 3. Radek

  Czyli nic się nie zmieniło i pewnie nic się nie zmieni na lepsze, ale przynajmniej będziemy mieć rowy przepchane. A dla informacji aw, nie widać kto tu rządzi, bo głównodowodzącej nie ma na zdjęciu. Są na nim tylko ludzie, którzy mają głosować tak jak im zagra Pani Kułaj.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *