KOMENTARZE

 W osindeks1tatnim czasie pojawiło się u nas sporo ciekawych komentarzy ostatnich artykułów. Zapraszamy do lektury i zamieszczania swoich przemyśleń. Może jakieś podsumowania obecnych rządów lub ostrzeżenia przed zmianą władzy. Czekamy na Państwa opinie, komentarze, a może jakiś ciekawy artykuł, którym się ktoś chce pochwalić. W przeciwieństwie do oficjalnej strony Gminy i jej gazetki, my zamieszczamy informacje reprezentujące wszystkie opcje naszych czytelników. Interesuje nas Wasze zdanie podsumowujące prace obecnych władz samorządowych i ile z „przedstawionych dokonań” jest wynikiem prawdziwego zaangażowania, a ile zwykłym wypełnianiem obowiązków służbowych opłacanych przez podatnika. Drugą sprawą jest wypełnienie obietnic przedwyborczych upływającej kadencji. Czy Pan Słomka i nasi radni wywiązali się ze swoich obietnic?

Redakcja

2 myśli nt. „KOMENTARZE

 1. hmmm

  No cóż może napocznę swoim komentarzem.

  Oczywiście to tylko dokonania pod kątem mojego miejsca zamieszkania i spraw którymi się interesowałem (dotyczą też tylko ostatnich 2 lat ):

  + ruszyła się sprawa rozbudowy kanalizacji we Wrząsowicach
  ++ nadano nazwy ulic (duży plus)
  + położono nawierzchnie na ulicy Kraśnik
  + nowa siedziba władz gminy (wiem, kontrowersyjne, wielu powie że to władza dla siebie to tylko zrobiła, ale uczciwie muszę przyznać że wygląda to lepiej, można gdzieś usiąść w oczekiwaniu na swoją kolej, bardziej przestronnie, no i więcej miejsca do zaparkowania, to jednak jest jakiś plus)
  + dodano kilka latarni na Kraśniku w niebezpiecznych miejscach
  + rozbudowano trochę sieć chodników we Wrząsowicach

  —- wielki minus za ciągle nie załatwioną sprawę niebezpiecznego skrzyżowania Wrzosowej z Nad Wilgą, szkoda już mi czasu na pisanie na ten temat, widać musi tam dojść do wypadku w którym zginie kilka osób, tedy pewnie się będzie dało
  – rozkopany Kraśnik, sorki w normalnym kraju wykonawca rozkopuje, buduje, a potem kładzie nową nawierzchnie, ale nie w Polsce we Wrząsowicach, tutaj rozkopuje się, buduje a potem każe ludziom rok czekać na remont, nikt nie patrzy na to że przez ten rok niszczą się auta, że ludzie mają problem z przejściem albo przejechaniem wózkiem. Ktoś tutaj bardzo źle to zaplanował, żeby było wygodnie wykonawcy nie mieszkańcom
  – ciągle dziurawa ulica spacerowa, przy Lenkowie, nie wiem czy kiedyś zrobią tam remont z prawdziwego zdarzenia, łatanie błotem już nie pomaga
  – wszechobecny brak chodników, wiadomo że wszystkiego naraz nie da się zrobić, ale przydałyby się jakieś plany, a jeżeli są to jakaś informacja na ten temat.

  Są też tematy które są problemem, są obecne ale nikt o tym nie mówi.
  Nie wiem czy gmina jakoś próbuje walczyć z osobami palącymi śmieci w piecach.
  Przecież wraz z początkiem okresu grzewczego co drugi sąsiad zaczyna wybierać papieża.
  Normalnie niektórzy to chyba traktują to jako gminny system maskujący bo zasłona dymna z ich komina pokrywa pół Wrząsowic. Nie wiem czy gmina jest świadoma tego problemu. Wszyscy się trujemy a nikt z tym nic nie robi. Nie słyszałem żeby ktokolwiek próbował coś kontrolować, sprawdzać, upominać, karać itp.

  Dostęp do internetu, też kwestia chyba zapomniana przez gminę. Niby rząd obiecał że do 2020 w każdym domu będzie internet szerokopasmowy. Ciekawi mnie czy gmina robi coś w tym temacie?
  Infrastruktura TP S.A. (oragne jak kto woli) jest koszmarnie przestarzała na terenie Wrząsowic. W zasadzie w niektórych miejscach nowi mieszkańcy nie mają co liczyć na podłączenie do sieci telefonicznej, mimo że sąsiedzi 3 domy dalej mają telefon.

  Z mojej strony to tyle, niech każdy napisze tutaj co go ‚boli’ a co się mu podoba, jeżeli chodzi o włodarzy gminy, bo na pewno każdy coś tam znajdzie, a warto tutaj to napisać, podzielić się swoimi uwagami.
  W kupie siła 🙂

  Odpowiedz
 2. Anna

  Mnie boli temat przedszkola co za kretyn wymyślił taką lokalizację. Ludzie opamiętajcie się! Lokalizacja takiego miejsca przy ruchliwej ulicy bez żadnego dodatkowego zaplecza. Jak robić to porządnie a nie odwalać fuszerę

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *