KOMUNIKAT Miejskiej Komisji Wyborczej z dnia 23.10.14 r.

Komunikat o przyznanindeksych numerach dla list kandydatów na radnych
w wyborach Rady Miejskiej w Świątnikach Górnych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Na podstawie art. 410 § 7 i 8 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz.U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) podaje do wiadomości publicznej informacji o przyznanych numerach dla list kandydatów komitetów wyborczych w wyborach do Rady Miejskiej w Świątnikach Górnych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r. W wyniku przeprowadzenia w dniu 23 października 2014 r. losowania, zarejestrowanym listom kandydatów komitetów niespełniających żadnego z warunków określonych w art. 409, przyznano następujące numery:

1)      dla list kandydatów komitetów wyborczych zarejestrowanych w więcej niż jednym okręgu wyborczym – spośród numerów następujących po numerach przyznanych w trybie § 5 pkt 2;

 

Numer 15 KWW Burmistrza Witolda Słomki

Numer 16 KWW Darka Burdy

Numer 17 KWW Jerzego Leszka Batko

 

2)      dla list kandydatów komitetów wyborczych zarejestrowanych w jednym okręgu wyborczym – spośród numerów następujących po numerach przyznanych w trybie pkt. 1.

 

Numer 18 KWW Mariana Luzara

Numer 19 KWW Moniki Rycerskiej

Numer 20 KWW Bogdana Thiera

 

 

Ustalenia, które komitety spełniły warunek dla przyznania ich listom jednolitych numerów Miejska Komisja Wyborcza dokona na podstawie informacji uzyskanej od Komisarza Wyborczego w Krakowie o zarejestrowanych listach kandydatów w wyborach do rad powiatów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *