Rajdowy Samochodowy Puchar Burmistrza Świątnik Górnych za nami…

puchar burmistrzaZ okazji tegorocznych obchodów Dni Gminy Świątniki Górne odbył się Rajdowy Samochodowy Puchar Burmistrza Świątnik Górnych i Wieliczki.

Sam odcinek okazał się bardzo wymagający dla startujących uczestników a dla niektórych zbyt pewnych swoich umiejętności zdecydowanie za trudny.

Ostatecznie w całej imprezie najszybszy okazała się załoga Aleksander Łabędź / Andrzej Cienkosz w Mitsubishi Lancerze, którzy poprawili zeszłoroczny wynik drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Drugie miejsce zajęła załoga Marcin Głuszczyk / Piotr Dębiec w Citroenie Saxo a trzecie Grzegorz Gniadek z  Michałem Kotasiem w Oplu Astra.

W klasie pierwszej najszybszy był Marcin Śladowski z Piotrem Poganem w Fiacie 126p a w klasie drugiej Patryk Legień / Marcin Dudziakiem w Fiacie Cinquecento.

Klasa trzecia należała do załogi Marcin Głuszczyk / Piotr Dębiec a czwarta do Grzegorz Gniadek z  Michałem Kotasiem.

W klasie piątej zwyciężył Aleksander Łabędź / Andrzej Cienkosz.

W imieniu Automobilklubu Południowego serdecznie dziękujemy całemu Urzędowi Miasta i Gminy Świątniki Górne i Wieliczki za możliwość przeprowadzenia i zaangażowanie do całej imprezy.

Dziękujemy także wszystkim osobom zaangażowanych w organizację, przeprowadzenie i zabezpieczenie całych zawodów! Także wszystkim z OSP Olszowice, OSP Świątniki Górne, OSP Wrząsowice, OSP Rzeszotary, OSP Ochojno.

Organizatorzy dziękują mieszkańcom za wyrozumiałość i jednocześnie przepraszają wszystkich za czasowe utrudnienia w ruchu.
 WYNIKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *