Terminarz rundy rewanżowej – Klasa A okręg myślenice

piłkaZnamy już terminarz rundy wiosennej rozgrywek piłkarskich klasy A, w okręgu Myślenice, do którego należą wszystkie męskie, dorosłe, drużyny w naszej gminie!  Poniżej prezentujemy szczegóły każdej kolejki oraz tabelę po pierwszej połowie sezonu. Standardowo, zapraszamy do śledzenia wyników wszystkich meczów na naszej stronie…

JPG

Terminarz rozgrywek ligi: MYŚLENICE – KLASA A  RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 05-04-2014/06-04-2014

92 Iskra Głogoczów – ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE ____-__-__
93 Topór Tenczyn – Wrzosy Osieczany ____-__-__
94 Wróblowianka Kraków – Tempo Rzeszotary ____-__-__
95 Mogilany Mogilany – Skalnik Trzemeśnia ____-__-__
96 Orzeł Nowa Wieś – Clavia Świątniki Górne ____-__-__
97 Iskra Brzączowice – Pasternik Ochojno ____-__-__
98 RUDNIK RUDNIK – Sęp Droginia ____-__-__

Kolejka: 15 w dniach 12-04-2014/13-04-2014

99 RUDNIK RUDNIK – Iskra Głogoczów ____-__-__
100 Sęp Droginia – Iskra Brzączowice ____-__-__
101 Pasternik Ochojno – Orzeł Nowa Wieś ____-__-__
102 Clavia Świątniki Górne – Mogilany Mogilany ____-__-__
103 Skalnik Trzemeśnia – Tempo Rzeszotary ____-__-__
104 Wróblowianka Kraków – Topór Tenczyn ____-__-__
105 Wrzosy Osieczany – ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE ____-__-__

Kolejka: 16 w dniach 20-04-2014

106 Iskra Głogoczów – Wrzosy Osieczany ____-__-__
107 ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE – Wróblowianka Kraków ____-__-__
108 Topór Tenczyn – Skalnik Trzemeśnia ____-__-__
109 Tempo Rzeszotary – Clavia Świątniki Górne ____-__-__
110 Mogilany Mogilany – Pasternik Ochojno ____-__-__
111 Orzeł Nowa Wieś – Sęp Droginia ____-__-__
112 RUDNIK RUDNIK – Iskra Brzączowice ____-__-__

Kolejka: 17 w dniach 26-04-2014/27-04-2014

113 Iskra Brzączowice – Iskra Głogoczów ____-__-__
114 RUDNIK RUDNIK – Orzeł Nowa Wieś ____-__-__
115 Sęp Droginia – Mogilany Mogilany ____-__-__
116 Tempo Rzeszotary – Pasternik Ochojno ____-__-__
117 Clavia Świątniki Górne – Topór Tenczyn ____-__-__
118 Skalnik Trzemeśnia – ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE ____-__-__
119 Wróblowianka Kraków – Wrzosy Osieczany ____-__-__

Kolejka: 18 w dniach 01-05-2014

120 Wróblowianka Kraków – Iskra Głogoczów ____-__-__
121 Wrzosy Osieczany – Skalnik Trzemeśnia ____-__-__
122 ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE – Clavia Świątniki Górne ____-__-__
123 Topór Tenczyn – Pasternik Ochojno ____-__-__
124 Tempo Rzeszotary – Sęp Droginia ____-__-__
125 Mogilany Mogilany – RUDNIK RUDNIK ____-__-__
126 Orzeł Nowa Wieś – Iskra Brzączowice ____-__-__

 

Kolejka: 19 w dniach 03-05-2014/04-05-2014

127 Orzeł Nowa Wieś – Iskra Głogoczów ____-__-__
128 Iskra Brzączowice – Mogilany Mogilany ____-__-__
129 RUDNIK RUDNIK – Tempo Rzeszotary ____-__-__
130 Sęp Droginia – Topór Tenczyn ____-__-__
131 Pasternik Ochojno – ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE ____-__-__
132 Clavia Świątniki Górne – Wrzosy Osieczany ____-__-__
133 Skalnik Trzemeśnia – Wróblowianka Kraków ____-__-__

Kolejka: 20 w dniach 10-05-2014/11-05-2014

134 Iskra Głogoczów – Skalnik Trzemeśnia ____-__-__
135 Wróblowianka Kraków – Clavia Świątniki Górne ____-__-__
136 Wrzosy Osieczany – Pasternik Ochojno ____-__-__
137 ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE – Sęp Droginia ____-__-__
138 Topór Tenczyn – RUDNIK RUDNIK ____-__-__
139 Tempo Rzeszotary – Iskra Brzączowice ____-__-__
140 Mogilany Mogilany – Orzeł Nowa Wieś ____-__-__

Kolejka: 21 w dniach 17-05-2014/18-05-2014

141 Mogilany Mogilany – Iskra Głogoczów ____-__-__
142 Orzeł Nowa Wieś – Tempo Rzeszotary ____-__-__
143 Iskra Brzączowice – Topór Tenczyn ____-__-__
144 RUDNIK RUDNIK – ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE ____-__-__
145 Sęp Droginia – Wrzosy Osieczany ____-__-__
146 Wróblowianka Kraków – Pasternik Ochojno ____-__-__
147 Clavia Świątniki Górne – Skalnik Trzemeśnia ____-__-__

Kolejka: 22 w dniach 24-05-2014/25-05-2014

148 Iskra Głogoczów – Clavia Świątniki Górne ____-__-__
149 Pasternik Ochojno – Skalnik Trzemeśnia ____-__-__
150 Wróblowianka Kraków – Sęp Droginia ____-__-__
151 Wrzosy Osieczany – RUDNIK RUDNIK ____-__-__
152 ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE – Iskra Brzączowice ____-__-__
153 Topór Tenczyn – Orzeł Nowa Wieś ____-__-__
154 Tempo Rzeszotary – Mogilany Mogilany ____-__-__

Kolejka: 23 w dniach 31-05-2014/01-06-2014

155 Tempo Rzeszotary – Iskra Głogoczów ____-__-__
156 Mogilany Mogilany – Topór Tenczyn ____-__-__
157 Orzeł Nowa Wieś – ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE ____-__-__
158 Iskra Brzączowice – Wrzosy Osieczany ____-__-__
159 RUDNIK RUDNIK – Wróblowianka Kraków ____-__-__
160 Sęp Droginia – Skalnik Trzemeśnia ____-__-__
161 Pasternik Ochojno – Clavia Świątniki Górne ____-__-__

 

 

Kolejka: 24 w dniach 07-06-2014/08-06-2014

162 Iskra Głogoczów – Pasternik Ochojno ____-__-__
163 Clavia Świątniki Górne – Sęp Droginia ____-__-__
164 Skalnik Trzemeśnia – RUDNIK RUDNIK ____-__-__
165 Wróblowianka Kraków – Iskra Brzączowice ____-__-__
166 Wrzosy Osieczany – Orzeł Nowa Wieś ____-__-__
167 ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE – Mogilany Mogilany ____-__-__
168 Topór Tenczyn – Tempo Rzeszotary ____-__-__

Kolejka: 25 w dniach 14-06-2014/15-06-2014

169 Topór Tenczyn – Iskra Głogoczów ____-__-__
170 Tempo Rzeszotary – ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE ____-__-__
171 Mogilany Mogilany – Wrzosy Osieczany ____-__-__
172 Orzeł Nowa Wieś – Wróblowianka Kraków ____-__-__
173 Iskra Brzączowice – Skalnik Trzemeśnia ____-__-__
174 RUDNIK RUDNIK – Clavia Świątniki Górne ____-__-__
175 Sęp Droginia – Pasternik Ochojno ____-__-__

Kolejka: 26 w dniach 21-06-2014/22-06-2014

176 Iskra Głogoczów – Sęp Droginia ____-__-__
177 Pasternik Ochojno – RUDNIK RUDNIK ____-__-__
178 Clavia Świątniki Górne – Iskra Brzączowice ____-__-__
179 Skalnik Trzemeśnia – Orzeł Nowa Wieś ____-__-__
180 Wróblowianka Kraków – Mogilany Mogilany ____-__-__
181 Wrzosy Osieczany – Tempo Rzeszotary ____-__-__
182 ZIELONKA Gamar WRZĄSOWICE – Topór Tenczyn ____-__-__

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *