Szybki PIT w Pierwszym Urzędzie Skarbowym Kraków

PITW związku z rozpoczętą kolejną akcją rozliczeń podatkowych za 2013r. Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków zachęca Podatników do przesyłania deklaracji podatkowych przez Internet.


Złożenie deklaracji w formie elektronicznej poprzez system e-deklaracje przynosi Podatnikom wymierne korzyści m.in. w postaci oszczędności czasu, łatwości wypełniania,
bezpieczeństwa przesyłania danych, możliwość wysłania zeznania o każdej porze bez wychodzenia z domu oraz skrócenie czasu przetwarzania deklaracji w Urzędzie Skarbowym,co przekłada się na szybsze otrzymanie zwrotu nadpłaty podatku.

Ponadto, Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków informuje, że codziennie w marcu i kwietniu w Pierwszym Urzędzie Skarbowym Kraków Podatnicy będą mogli złożyć zeznanie podatkowe przez Internet za pośrednictwem aplikacji e-Deklaracje. Pomogą im w tym pracownicy Urzędu. Deklaracje będzie można składać w godzinach 9-13 w siedzibie US przy ul. Rzemieślniczej 20 na sali obsługi na specjalnie utworzonym stanowisku ds. e-deklaracji.

Więcej informacji na stronach:
www.e-deklaracje.gov.pl
www.szybkipit.pl
www.facebook.com/Szybki.PIT
http://www.youtube.com/user/ministerstwofinansow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *