Kraków – Wymień się płytą

dzk_artetekaMiłośników muzyki, gier komputerowych, filmów i audiobooków czeka nie lada atrakcja: specjalna edycja akcji Drugie Życie Książki organizowana – już po raz drugi – wspólnie z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowie. W niedzielę (17 listopada) od godz. 15.00 w Artetece WBP w Krakowie przez godzinę wymieniać się będziemy wyjątkowo nie książkami ale właśnie płytami z filmami i muzyką, a także grami komputerowymi i audiobookami.

Zachęcamy i zapraszamy! A tych, którzy wolą wymianę w wersji tradycyjnej, zapraszamy tydzień później (w niedzielę, 24 listopada) o godz. 15.00 do Pawilonu Wyspiańskiego.

Zasady udziału są proste: wystarczy przynieść ze sobą co najmniej jedną, a maksymalnie – dziesięć płyt. Ważne: muszą być w dobrym stanie i nie mogą być materiałami stricte edukacyjnymi: encyklopediami, kursami prawa jazdy, programami np. do rozliczeń podatkowych itp. UWAGA: organizatorzy nie będą weryfikować jakości przyniesionych materiałów. Udostępnimy Wam jednak stanowiska multimedialne umożliwiające sprawdzenie jakości wymienianych materiałów.
Tradycyjnie, zachęcamy także do wymieniania się płytami dla najmłodszych: bajkami, płytami z piosenkami itp. Tej części akcji patronuje Kids In Kraków.

źródło: www.drugiezycieksiazki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *