Miesięczne archiwum: Maj 2017

3 czerwca 2017r. VIII Piknik Rodzinny we Wrząsowicach

Jak co roku Niepubliczne Polsko – Angielskie Przedszkole Artystyczne LENKOWO wraz
z Niepubliczną Szkołą Podstawową VICTORA CENTER PRIMARY SCHOOL we Wrząsowicach organizuje Piknik Rodzinny, którego tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Muzyka łączy pokolenia”.
W tym roku organizowana jest zbiórka pieniędzy dla 2,5 letniej Hani, chorującej na cytomegalię. Środki zebrane na aukcji i na stoiskach, m.in.: salon SPA, pchli targ, używane zabawki, zostaną w pełni przekazane dziewczynce, która wykorzysta je na rehabilitację i sprzęt medyczny.
Piknik rozpoczyna się o godzinie 10:00, a w trakcie trwania imprezy odbędą się: występy artystyczne Dzieci przedszkolnych i szkolnych, które zabiorą nas w muzyczny świat, aukcje, na których będzie można wylicytować m.in. płytę Ewy Chodakowskiej, vouchery na Termy Chochołowski, Termy Bania, płytę z autografem Maryli Rodowicz czy Tomasza Organka i wiele więcej. W trakcie trwania imprezy plenerowej odbędą się atrakcje sportowe na boisku szkolnym, występ kadry, pokaz baniek mydlanych. Dodatkowo miejsca, przy których warto się zatrzymać to: loteria, trampolina, stoisko z pysznym grillowym jedzeniem i lodami, plaża, salon SPA, dmuchana zjeżdżalnia, stoisko tatuażowe oraz sklepik z używanymi zabawkami.
Imprezę zakończy wspólne zdjęcie! Serdecznie zapraszamy całe rodziny!
Szczegóły wydarzenia: www.lenkowo.pl oraz www.vcps.pl

UWAGA! Przerwa w dostawie wody w części Mogilan i Gaja

W czwartek 25 maja w godzinach od 9:00 do 14:00 z powodu robót na sieci wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody w części Mogilan i Gaja.
W Mogilanach wody nie będzie w rejonie końca ulicy Krakowskiej (od nr 41 do końca), początku ulicy Myślenickiej (od nr 2 do Krakowskiej). W Gaju- ulica Myślenicka (od nr 12 do 88) i ulicach Widokowa, Pod Górą, Cicha, Wzgórze, Grzmiąca, Sosnowa, Spadziste i Klimkówka.

Źródło: mogilany.pl