Miesięczne archiwum: Luty 2014

Zapraszamy do Kęt na darmową wystawę „Historia Polski według komiksu”

na_strone_komiksKomiks jest niezaprzeczalnie częścią wielkiej wielokulturowej mozaiki w sztuce czasów, w których przyszło nam żyć. Coraz częściej wykorzystuje się go do opowiadania o przeszłości. Jak się to robi o tym opowie wystawa czasowa Wojciecha Łowickiego „Historia Polski według komiksu” zorganizowana w Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach. Wernisaż wystawy, na który oczywiście jak zawsze wstęp jest wolny, odbędzie się we środę 19 lutego br. o godz. 17.00. Będzie to ogólnopolska premiera tej wystawy.

Czytaj dalej

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Diamentem Forbesa

f_f_9350_224f6Muzeum Historyczne Miasta Krakowa po raz kolejny znalazło się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa – przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość. Nasza placówka znalazła się w kategorii firm z przychodami od 5 do 50 mln złotych.  

Czytaj dalej

PŁATNE STAŻE DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH!

niepelnosprawniLOGORuszyła rekrutacja do TELEKARIERY – Stypendia, płatne staże, indywidualne doradztwo psychologiczne i zawodowe, własne laptopy oraz… szansa na normalne życie. Ruszyła rekrutacja do TELEKARIERY, nowatorskiego programu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych oddechowo, krążeniowo i ruchowo z Małopolski.

Czytaj dalej